Lajmet   Lutfi Haziri dënon sulmin ndaj gazetarit Taulant Osmani

Lutfi Haziri dënon sulmin ndaj gazetarit Taulant Osmani - 11 nëntor 2017

Kryetari i Komunës së Gjilanit, Lutfi Haziri, ka dënuar sulmin e sotëm ndaj gazetarit të Kallxo.com, Taulant Osmani. “E dënoj sulmin ndaj gazetarit të Kallxo.com, Taulant Osmani, i cili ndodhi sot në Gjilan përderisa po e mbulonte një protesë. Ky është një akt i papranueshëm dhe kërkoj nga organet e drejtësisë që ta zbardhin rastin”, ka thënë Haziri.
 

RSS

Sign in


 Harta e Faqes | Copyright