Telefona me rëndësi

Ramiz Lladrovci: Kryetar i Komunës
e-mail: ramiz.lladrovci@rks-gov.net      
Tel: 045 998 99

Gani Sylaj: Nënkryetar i Komunës
e-mail: Gani.D.Sylaj@rks-gov.net
Tel: 044 599 046,

Drejtor i DAP: Kimete Qorri

e-meil: kimete.sh.qorri@rks-gov.net

Tel: 045-945-511

 

Drejtor i DBF: Labinot Gruda
e-mail:
labinot.gruda@rks-gov.net

Tel: 044-777-784, 

 

Drejtor i DPUMM: Idriz Hysenaj
e-mail:
idriz.hysenaj@rks-gov.net

Tel: 044-445-870

 

Drejtor i DSHPE: Lumnije Krapi

e-mail: lumnije.o.krapi@rks-gov.net

Tel: 045-947-229

 

Drejtor i DKA: Tafil Halilaj
e-mail:
tafil.halilaj@rks-gov.net

Tel:, 044-158-122

 

Drejtor i DSHMS: Dr. Ilir Shala: 
e-mail: ilir.a.shala@rks-gov.net

Tel: 049 767 842,

 

Drejtoresha e DIK: Aurora Berisha
e-mail:
aurora.j.berisha@rks-gov.net 

Tel: 045-975-597

 

Drejtoresha e DKRS: Flutura Avdiu

e-mail: flutura.f.avdiu@rks-gov.net

Tel: 045-403-217

 

Drejtor i DGJKP: Milaim Hajdari

e-mail: milaim.hajdari@rks-gov.net

Tel: 045-191-223

 

Drejtoresha e DBZHE: Anita Dvorani

e-mail: anita.a.avdullahu@rks-gov.net

Tel: 044-777-437