Republika e Kosoves

Fushë Kosovë

Njoftim nga Shtabi Emergjent i Komunës së Fushë Kosovës

2020/07/27 - 2:22

Shtabi i Emergjencës në Komunën e Fushë-Kosovës, njofton të gjithë qytetarët e komunës se nesër me datë 28 korrik 2020 (e marte), do të mbahet tregu në Fushë-Kosovë.

Qytetarë – Vendosni Maskat, Mbani Distancën, Pastroni dhe Dezinfektoni Duart, Shmangeni prekjen e syve, hundës dhe gojës.

Së bashku i’a dalim!​