Republika e Kosoves

Gllogoc

Njoftim

2022/09/21 - 11:17

Njoftim
Me rastin 24 vjetorit të rënies në altarin e lirisë së heroit Fehmi Lladrovci, heroinës Xhevë Krasniqi Lladrovci, Fatime Hetemi, Shefqet Zeka, Behxhet e Milazim Karaxha dhe Hamit Lladrovci, nesër, më 22 shtator 2022, do të bëhen homazhe.
– Në ora 10:30, homazhe në sheshin “Fehmi Lladrovci”;
– Në ora 11:00, homazhe në Gllanasellë, te Memoriali i Dëshmorëve.
Lavdi Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës!
Lavdi heronjve, dëshmorëve dhe martirëve të kombit!