Republika e Kosoves

Lipjan

 

FOTOLAJM/ Ka filluar Turneu Tradicional “Kupa e Pavarësisë 2020”.

2020/02/10 - 10:10

Ky turne është organizuar nën-patronatin e Kryetarit Komunës së Lipjanit, Imri Ahmeti nga drejtoria për Kulturë, Rini dhe Sport.