Republika e Kosoves

Lipjan

 

Homazhe pranë shtatores së Komandantit Legjendar “Adem Jashari” në nderim të Epopesë së Jezercit

2021/09/28 - 2:27

FOTOLAJM/Kryetari i Komunës së Lipjanit Imri Ahmeti së bashku me veteranët e Zonës Operative të Nerodimes dhe anëtarët e Moto-Klubit që defiluan sot në sheshin “Adem Jashari” në Lipjan, në nderim të Epopesë së Jezercit, kanë bërë homazhe si dhe kanë vendosur buqeta lulesh pranë shtatores së Komandantit Legjendar “Adem Jashari”.

Lavdi të gjithë dëshmorëve dhe martirëve!