Republika e Kosoves

Lipjan

 

Komuna e Lipjanit sot ka pranuar donacion 331 pako ushqimore dhe higjienike nga AQH

2020/05/12 - 1:46

FOTOLAJM/ Komuna e Lipjanit sot ka pranuar donacion 331 pako ushqimore dhe higjienike nga AQH zvicërane kjo për ti ndihmuar përsonat që kanë nevojë.

Me këtë rast, Komuna e Lipjanit ka falënderuar AQH-në për donacionin dhe gjithë donatorët tjerë për përkrahjen në luftimin e pandemisë COVID-19.

Image may contain: 2 people, people standing
No photo description available.
No photo description available.
No photo description available.