Republika e Kosoves

Lipjan

 

Kryetari Imri Ahmeti me bashkëpunëtor bën homazhe me rastin e 14 qershorit, ditës së Dëshmorëve të Komunës së Lipjanit

2020/06/14 - 12:25

Kryetari i Komunës së Lipjani Imri Ahmeti i shoqëruar me bashkëpunëtor, gjatë ditës së sotme kanë nderuar duke bërë homazhe pranë shtatores së Komandantit Legjendar Adem Jashari, në sheshin e qytetit të Lipjanit si dhe pranë shtatores së Heroit të Kombit Ismet Asllani në parkun e qytetit, me rastin e 14 qershorit, ditës së Dëshmorëve të Komunës së Lipjanit.

Image may contain: 6 people, people standing, flower, suit and outdoor
Image may contain: 5 people, people standing, shoes and outdoor
Image may contain: one or more people, people standing, sky and outdoor
Image may contain: one or more people, people standing, sky, tree and outdoor