Republika e Kosoves

Lipjan

Nënkryetari Xhemjali pret në takim Kryetarin i Shoqatës të Shurdhërve në Prishtinë, Armend Ademi

2019/01/30 - 5:10

Nënkryetari Komunës së Lipjanit, Fauz Xhemajli sot ka pritur në takim Kryetarin i Shoqatës të Shurdhërve në Prishtinë, Armend Ademi.

Nënkryetari Xhemajli së bashku me Kryetarin Ademi kanë 
diskutuar për komunitetin e Shurdhërve të Komunës së Lipjanit si dhe për komunitetin në përgjithësi.

Image may contain: 3 people, people smiling, people sitting, table and indoor