Republika e Kosoves

Mamushë

BAŞKAN KRASNİÇ’ten BURSA BELEDİYE BAŞKANINA ZİYARET

2021/01/05 - 11:13

Bugün, Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı sn. Alinur Aktaş, Bursa Milletvekili ve Türkiye-Kuzey Makedonya Parlamentolar Arası Dostluk Grubu Başkanı sn. Ahmet Kılıç ve Bursa Milletvekili ve Türkiye-Bosna-Hersek Parlamentolar Arası Dostluk Grubu Başkanı sn. Refik Özen ile çok verimli bir görüşme gerçekleştirdik.
Gerçekleştirdiğimiz görüşmede, Mamuşamızda yapmayı planladığımız “Kütüphane ve Kültür Merkezi” projesi yanı sıra İçme Suyu Projesinin hayata geçirilmesi konuları üzerinde durarak bu projelerin en kısa zamanda hayata geçmesi için çalışmalara başlanılması üzerine hemfikir kaldık.
Bu kapsamda Ocak ayı içerisinde BUSKİ ( Bursa Su ve Kanalizasyon İdaresi) Genel Müdürlüğünden ve Büyükşehir Belediyesinden bir ekip Mamuşamıza gelerek projelerin incelenmesi ve hayata geçmesi için yapılması gereken adımlar üzerinde çalışma gerçekleştirecek.
Mamuşalı kardeşlerinin ve Mamuşa Belediyesi’nin her zaman yanında olan ve desteklerini hiçbir zaman esirgemeyen Büyükşehir Belediye Başkanıma ve Milletvekilerimize, güzel karşılamalarından ve muhabetlerinden dolayı teşekkürlerimi sunarım.