Republika e Kosoves

Mamushë

KDTP’den Mamuşa Belediyesine Anlamlı Ziyaret

2020/05/20 - 11:31

Bugün, Kosova Demokratik Türk Partisi (KDTP) Genel Başkanı ve KDTP Milletvekili sn. Fikrim Damka ile KDTP Milletvekili sn. Fidan Brina Jilta Belediye Başkanımız sn. Abdülhadi Krasniç’i makamında ziyaret etmiştir.

Ziyaretlerinin amacı; dün akşam şiddetli bir şekilde dolu yağması sonucu Mamuşa halkının uğradığı zararlar ve Mamuşa Belediyesi ile ortak yaplabilecekler üzerineydi. KDTP Genel Başkanı Damka ve Milletvekili Jilta, dün akşam yaşanan dolu felaketinden dolayı Kosova Hükümeti’nden zararların karşılanması için bugünden itibaren, Mamuşa Belediyesi ile ortak hareket ederek, destek talebinde bulunacaklarını ifade ettiler. Ayrıca, Milletvekilleri Damka ile Jilta, dolu ve benzeri felaketlerin tekrarlanmamasını dileyerek, tüm Mamuşa halkına geçmiş olsun dileklerini ifade ettiler.

Başkan Krasniç de herzaman olduğu gibi Mamuşa vatandaşların bu zor günlerinde de yanlarında olacaklarını ve KDTP Milletvekilleri ile ortak hareket edeceğini ifade etti. Ayrıca Başkan Krasniç, tekrardan dolu felaketinde zarar gören tüm Mamuşa vatandaşlarına geçmiş olsun dileklerini ifade etti.

Başkan Krasniç, ziyaretlerinden dolayı KDTP Genel Başkanı ve Milletvekili sn. Fikrim Damka ile Milletvekili sn. Fidan Brina Jilta’ya ve beraberindeki heyete teşekkürlerini iletti.