Lajmet   Homazhe dhe lule të freskëta për dëshmorët dhe të rënët për Lirinë e Kosovës

Homazhe dhe lule të freskëta për dëshmorët dhe të rënët për Lirinë e Kosovës - 27 nëntor 2017

 Kryetari Bajram Mulaku me bashkëpuntor dhe përfaqësuesit e shoqatave të dala nga lufta, për nder të Festës së Flamurit bëne homazhe pranë lapidarëve të dëshmorëve, martirëve, shtatores së Adem Jasharit, Lapidarit të Zahir Pajazitit, varrit të Enver Zymberit, Varrezave të dëshmorëve në Vushtrri dhe Shipol si dhe homazhe pranë varrit të heroit Adem Jashari.

RSSShpërndaje në Facebook

Sign in