Mirësevini në Partesh

 

Faqja e Parteshit është faqja, në të cilën
qytetaret e komunës tonë, por edhe më gjerë,
mund të informohen për punën dhe të arriturat
tona, por edhe me preokupimet tona dhe të qytetareve tanë.!
 

Lajme

jezicka prava na kosovu alb. Video
12 shkurt 2015

jezicka prava na kosovu turk. video
12 shkurt 2015

test
16 shtator 2013

’’ Zhvillimi i Ndërmarrsëve të Rinj-MFS2’’
25 mars 2013
 Business Support Center (BSC-Shtërpcë), në bashkëpunim Business Support Center (BSC-Novobërdë) në projektin:
 
 
’’ Zhvillimi i Ndërmarrsëve të Rinj-MFS2’’,
I mbështetur dhe  i  financuar SPARK dhe Ministria e Punëve të Jashtme të Holandës
 
 
më shumë...

 

Hyrja


Aplikimi Online

udhezuesIMG.jpg
riatdhesimi.jpg
Statuti
«dhjetor»
MaEnPrShDi
27282930123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
1234567

Telefona Kontaktues

contact-phone-jpg.jpg