Welcome to Prishtina

Sign in Register


Faqja e Prishtinës do te jetë faqja, ne të cilën qytetaret e komunës sonë, por edhe me gjere, mund të informohen për punën dhe te arriturat tona, por edhe me preokupimet tona dhe te qytetareve tanë.!

 

Tatimi ne Prone

«Şubat»
PtSaÇaPeCuCtPz
2930311234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627281234
567891011

Historiku

Lajme

Anons 2
12 Aralık 2009
Reported all Auto-Taxi companies and holders of individual permits for the conduct of activities Auto-Taxi, in the municipality of Pristina, that since December 7 th until December 31 of applying the Directorate of Economics and Finance, for the rest of the permits. devamı...

Anons 3
12 Aralık 2009

Kryetari i Komunës së Prishtinës, Isa Mustafa, me bashkëpunëtorë dhe më përfaqësuesit e DataProgNet-it, sot, në orën 12:00, do të bëjnë prezantimin e web faqen e re të Prishtinës.

 

devamı...

Anons 1
09 Aralık 2009
Mayor of Pristina, Isa Mustafa, today attended the inauguration of the Annex-object of primary school "Ismail Qemajli" neighborhood "Hill of the Sun" in Pristina. devamı...

 

Tema


Kryetari Komunës

Kontakto Komunen