Mirësevini në Shterpce


Faqja e Shterpces do te jetë faqja, ne të cilën qytetaret e komunës sonë, por edhe me gjere, mund të informohen për punën dhe te arriturat tona, por edhe me preokupimet tona dhe te qytetareve tanë.!

 

Lajme

SEANCA E SHTATE E RREGULLT E KUVENDIT TE KOMUNES SE SHTERPCES
19 shtator 2016

Seanca e shtate e rregullt e KK Shterpce do te mbahet te marten me 27 shtator 2016 me fillim ne ora 10h.

më shumë...

AMBASADORI I KOSOVËS NË BULLGARI, PËRFAQËSUESI I PARLAMENTIT TË BULLGARISË DHE PËRFAQËSUESI I NDËRMARRËSVE NGA BULLGARIA KANË VIZITUAR KOMUNËN E SHTËRPCËS
15 shtator 2016

Komunën e Shtërpcës dje kanë vizituar ambasadori i Kosovës në Bullgari z. Shpend Kallaba, përfaqësuesi i Parlamentit të Bullgarisë z. Georgi Andonovi, përfaqësuesi i ndërmarrësve nga Bullgaria z. Jordan Kanazirev.

më shumë...

THIRRJE PЁR SHPREHJE TЁ INTERESIT / 07.09.2016
07 shtator 2016

Në emër të grupit lokal të aksionit, komuna e Shtërpcës dhe UNDP shpallin këtë THIRRJE PЁR SHPREHJE TЁ INTERESIT

 

më shumë...

Bratislav Nikolic ka uruar fillimin e vitit të ri shkollor 2016/2017
01 shtator 2016

Kryetari i komunës së Shtërpcë z. Bratislav Nikolic ka uruar fillimin e vitit të ri shkollor 2016/2017 të gjithë nxënësve, arsimtarëve dhe profesorëve

më shumë...

NJOFTIM PËR QYTETARË – Seanca e pestë e rregullt e KK-së 27, jun 2016
20 qershor 2016

Seanca  e rregullt e KK-së Shtërpcë do të mbahet të hënën më 27 Qershor 2016 me fillim në ora 10 h.

më shumë...

ZËVENDËS KRYETARI I KOMUNËS SË SHTËRPCËS DHE SHEFI I KABINETIT TË KRYETARIT NË TAKIM ME PËRFAQËSUESIT E ORGANIZATËS RINORE “RRJETI I EDUKAORËVE TË GJENERATAVE”
20 qershor 2016

Zëvendës kryetari i komunës së SHtërpcës, Ivica Tanasijevic dhe këshilltari dhe shefi i kabinetit të kryetarit, Dusan Krstic, janë takuar sot me përfaqësues të organizatës rinore “Rrjeti i edukatorëve të gjeneratës” dhe me atë rast kanë biseduar mbi të gjitha temat më të rëndësishme lidhur mefunksionimin e të rinjëve në territorin e komunës së Shtërpcës.

më shumë...

PËRFAQËSUES TË ADA DHE UNDPE NË VIZIT KOMUNËS SË SHTËRPCËS
15 qershor 2016

Përfaqësues të  ADA dhe UNDP-së kanë vizituar komunën e Shtërpcës dhe me atë rast kanë biseduar më zëvendës kryetarin dhe këshilltarin dhe shefin e kabinetittë kryetarit.

më shumë...

 


 


 
  

Inspektim

riatdhesimi.jpg

 
«shtator»
MaEnPrShDi
2930311234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293012
3456789